2018 vasario 25

Apie mus

Įmonė savo veiklą pradėjo 1996m. kaip individuali įmonė. Pagrindinė įmonės buveinė įsikūrusi Panevėžyje. Nuo įsikūrimo pagrindine įmonės veikla išliko miško tvarkymo paslaugų teikimas miškų ūrėdijoms bei privatiems miškų savininkams. 2013 metais įmonė buvo reorganizuota į UAB „Akvisa“.
Per 20 veiklos metų įmonė sukaupė didelę miško tvarkymo patirtį, išplėtė savo veiklos sritį. Šiuo metu įmonės pagrindinė veikla yra miško kirtimas, nukirstos medienos ištraukimas bei negabaritinių krovinių pervežimas.

Miško tvarkymo darbai

Per ilgus gyvenimo metus subūrėme profesionalių darbuotojų komandą, todėl greitai ir kokybiškai atliekame visus miško ruošos darbus. Pagrindiniai atliekami miško tvarkymo darbai yra miško kirtimas ir nukirstos medienos ištraukimas į laikiną ar nuolatinį miško sandėlį. Šiuo metu dirbame VĮ Biržų miškų urėdijos, VĮ Ukmergės miškų urėdijos miškuose, taip pat privatiems miškų savininkams ir įmonėms. Miško kirtimo ir ištraukimo darbus atliekame naudodami John Deere techniką. Plačiau…

Nagabaritinių krovinių pervežimas

Negabaritinių krovinių pervežimas yra viena pagrindinių įmonės teikiamų paslaugų. Krovinius pervežame Lietuvoje, Latvijoje ir Lenkijoje. Negabaritiniu kroviniu laikomas toks krovinys, kurio matmenys ar svoris yra didesni nei maksimalūs leidžiami dydžiai, nustatyti šalyse, per kurių teritorijas jis yra pervežamas.
Negabaritinių krovinių pervežimas reikalauja specialios technikos ir įgūdžių. Pervežimas vykdomas specialiai Vokietijos kompanijos „Doll“ pagamintu išsiilginančiu ir žemagrindžiu (pažemintu) tralu „Panther“. Šiuo tralu galime pervežti standartinius ir nestandartinius, negabaritinius bei sunkiasvorius krovinius tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Gabenami kroviniai – miško technika (medkirtės, medvežės), statybinė technika (ekskavatoriai, traktoriai ir pan.), žemės ūkio technika (kombainia, traktoriai), taip pat konteineriai, įvairių dydžių nedalomos talpos, metalo konstrukcijos ir pan. Plačiau…